Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BEATROCKET LPBEAT169C |
| EAN | 0090771016911 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 319 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,782
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 8th Wonders of the World |
|---|---|
| Sanatci | Eight Wonders of the World |
| Cikis tarihi | 2022-03-11 |
| EAN/UPC | 0090771016911 |
| Label | Beat Rocket |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Sixties |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BEATROCKET LPBEAT169C |
| EAN | 0090771016911 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 319 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.