Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REAL WORLD 996A232010 |
| EAN | 0884108004715 |
| Release Date | June 2, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Anian |
|---|---|
| Sanatci | Nine Bach |
| Cikis tarihi | 2016-06-02 |
| EAN/UPC | 0884108004715 |
| Label | Real World |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REAL WORLD 996A232010 |
| EAN | 0884108004715 |
| Release Date | June 2, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.