Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ABKCO 7120711 |
| EAN | 0018771207115 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,635
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Action |
|---|---|
| Sanatci | ? and the Mysterians |
| Cikis tarihi | 2022-11-25 |
| EAN/UPC | 0018771207115 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Garage |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ABKCO 7120711 |
| EAN | 0018771207115 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.