Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HELL UP RECORDS HUR001LP |
| EAN | 5052442011439 |
| Release Date | August 11, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 12 mm · 756 g |
| Weight | 756 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,085
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Blaze of Feather |
|---|---|
| Sanatci | A Blaze of Feather |
| Cikis tarihi | 2017-08-31 |
| EAN/UPC | 5052442011439 |
| Label | Hell Up |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HELL UP RECORDS HUR001LP |
| EAN | 5052442011439 |
| Release Date | August 11, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 12 mm · 756 g |
| Weight | 756 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.