Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE MUTE621 |
| EAN | 5400863036102 |
| Release Date | October 30, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,834
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Berlin |
|---|---|
| Sanatci | A Certain Ratio |
| Cikis tarihi | 2020-10-30 |
| EAN/UPC | 5400863036102 |
| Label | Mute |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE MUTE621 |
| EAN | 5400863036102 |
| Release Date | October 30, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.