Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE MUE146696.1 |
| EAN | 5400863146696 |
| Release Date | April 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 322 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | It All Comes Down To This |
|---|---|
| Sanatci | A Certain Ratio |
| Cikis tarihi | 2024-04-19 |
| EAN/UPC | 5400863146696 |
| Label | Mute |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE MUE146696.1 |
| EAN | 5400863146696 |
| Release Date | April 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 322 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.