Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE STUMM412 |
| EAN | 5414939961205 |
| Release Date | July 26, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,767
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Change the Station |
|---|---|
| Sanatci | A Certain Ratio |
| Cikis tarihi | 2018-07-26 |
| EAN/UPC | 5414939961205 |
| Label | Mute |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE STUMM412 |
| EAN | 5414939961205 |
| Release Date | July 26, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.