Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE RLSTUMM454 |
| EAN | 5400863054601 |
| Release Date | November 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 616 g |
| Weight | 616 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,029
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Loco Remezclada |
|---|---|
| Sanatci | A Certain Ratio |
| Cikis tarihi | 2021-11-05 |
| EAN/UPC | 5400863054601 |
| Label | Mute |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE RLSTUMM454 |
| EAN | 5400863054601 |
| Release Date | November 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 616 g |
| Weight | 616 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.