Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SARGENT HOUSE SRGH151.1 |
| EAN | 0634457708310 |
| Release Date | April 28, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | In All That Drifts From Summit Down |
|---|---|
| Sanatci | A Dead Forest Index |
| Cikis tarihi | 2016-04-28 |
| EAN/UPC | 0634457708310 |
| Label | Sargent House |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SARGENT HOUSE SRGH151.1 |
| EAN | 0634457708310 |
| Release Date | April 28, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.