Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNDAZED MUSIC. INC. LPSUND5586C |
| EAN | 0090771558619 |
| Release Date | July 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 320 × 5 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,782
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Have a Good Old Fashioned Christmas |
|---|---|
| Sanatci | A Letter Home |
| Cikis tarihi | 2021-07-30 |
| EAN/UPC | 0090771558619 |
| Label | Sundazed Music Inc. |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Christmas |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNDAZED MUSIC. INC. LPSUND5586C |
| EAN | 0090771558619 |
| Release Date | July 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 320 × 5 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.