Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | MOBILE FIDELITY SOUND LAB MFSL2-45008 |
| EAN | 0821797450089 |
| Release Date | July 24, 2023 |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 828 g |
| Weight | 828 g |
| Discs / Records | 2 |
₺5,822
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tigerlily |
|---|---|
| Sanatci | Merchant, Natalie |
| Cikis tarihi | 2023-07-24 |
| EAN/UPC | 0821797450089 |
| Label | Mobile Fidelity |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | MOBILE FIDELITY SOUND LAB MFSL2-45008 |
| EAN | 0821797450089 |
| Release Date | July 24, 2023 |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 828 g |
| Weight | 828 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.