Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEDSTRANGE SIDED023C |
| EAN | 0634457161030 |
| Release Date | May 24, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 175 × 181 × 3 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,595
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-You'll Be There For Me/When You're Gone |
|---|---|
| Sanatci | A Place To Bury Strangers |
| Cikis tarihi | 2024-05-24 |
| EAN/UPC | 0634457161030 |
| Label | Dedstrange |
| Format | 12in |
| Tur | Indie & Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | DEDSTRANGE SIDED023C |
| EAN | 0634457161030 |
| Release Date | May 24, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 175 × 181 × 3 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.