Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACKEST EVER BLACK RECORDS BLACKEST077 |
| EAN | 5055869594066 |
| Release Date | November 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,184
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Short Illness From Which He Never Recovered |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2019-11-22 |
| EAN/UPC | 5055869594066 |
| Label | Blackest Ever Black Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACKEST EVER BLACK RECORDS BLACKEST077 |
| EAN | 5055869594066 |
| Release Date | November 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.