Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYTHM SECTION INTERNATIONAL RHYS66.1 |
| EAN | 4062548085358 |
| Release Date | June 21, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,015
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Home |
|---|---|
| Sanatci | A Song For You |
| Cikis tarihi | 2024-06-21 |
| EAN/UPC | 4062548085358 |
| Label | Rhythm Section International |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHYTHM SECTION INTERNATIONAL RHYS66.1 |
| EAN | 4062548085358 |
| Release Date | June 21, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.