Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JIVE 1679 |
| EAN | 0012414167910 |
| Release Date | June 30, 1990 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 382 g |
| Weight | 382 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,746
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Anthology |
|---|---|
| Sanatci | A Tribe Called Quest |
| Cikis tarihi | 1990-06-30 |
| EAN/UPC | 0012414167910 |
| Label | Sony Music Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JIVE 1679 |
| EAN | 0012414167910 |
| Release Date | June 30, 1990 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 382 g |
| Weight | 382 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.