Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JIVE 88875172371 |
| EAN | 0888751723719 |
| Release Date | December 17, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 553 g |
| Weight | 553 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,137
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | People's Instinctive Travels and the Paths of Rhythm (25th Anniversary Edition) |
|---|---|
| Sanatci | A Tribe Called Quest |
| Cikis tarihi | 2015-12-17 |
| EAN/UPC | 0888751723719 |
| Label | Jive |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JIVE 88875172371 |
| EAN | 0888751723719 |
| Release Date | December 17, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 553 g |
| Weight | 553 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.