Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WM GERMANY 190295384418 |
| EAN | 0190295384418 |
| Release Date | September 27, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 9 mm · 576 g |
| Weight | 576 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,614
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lifelines |
|---|---|
| Sanatci | A-Ha |
| Cikis tarihi | 2019-09-27 |
| EAN/UPC | 0190295384418 |
| Label | Wm Germany |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WM GERMANY 190295384418 |
| EAN | 0190295384418 |
| Release Date | September 27, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 9 mm · 576 g |
| Weight | 576 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.