Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MELLO MUSIC GROUP LPMMG001711C |
| EAN | 0843563148426 |
| Release Date | September 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Holy Body Roll |
|---|---|
| Sanatci | Free, A. Billi & the Lasso |
| Cikis tarihi | 2022-08-12 |
| EAN/UPC | 0843563148426 |
| Label | Membran |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MELLO MUSIC GROUP LPMMG001711C |
| EAN | 0843563148426 |
| Release Date | September 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.