Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION |
| EAN | 5400863073176 |
| Release Date | October 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,291
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | As the Moon Rests |
|---|---|
| Sanatci | Williams, A.A. |
| Cikis tarihi | 2022-10-07 |
| EAN/UPC | 5400863073176 |
| Label | Bella Union |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION |
| EAN | 5400863073176 |
| Release Date | October 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.