Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Compass Records COMP4755.1 |
| EAN | 0766397475516 |
| Release Date | February 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,105
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | By Request |
|---|---|
| Sanatci | Croce, A.J. |
| Cikis tarihi | 2021-02-05 |
| EAN/UPC | 0766397475516 |
| Label | Compass |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Compass Records COMP4755.1 |
| EAN | 0766397475516 |
| Release Date | February 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.