Ek Bilgi
| Label | MUSICBANK KXLP50 |
|---|---|
| EAN | 5060474054201 |
| Release Date | December 9, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,154
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Incredible |
|---|---|
| Sanatci | Cole, Nat King |
| Cikis tarihi | 2019-12-09 |
| EAN/UPC | 5060474054201 |
| Label | Musicbank |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | MUSICBANK KXLP50 |
|---|---|
| EAN | 5060474054201 |
| Release Date | December 9, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.