Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUSIQUE POUR LA DANSE MPD044 |
| EAN | 5414166685707 |
| Release Date | April 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,984
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Sound Collides With Colour and Shadows Explode |
|---|---|
| Sanatci | A2l |
| Cikis tarihi | 2025-04-04 |
| EAN/UPC | 5414166685707 |
| Label | Musique Pour La Danse |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Techno |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUSIQUE POUR LA DANSE MPD044 |
| EAN | 5414166685707 |
| Release Date | April 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.