Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRE TALK RECORDS LPFTK101 |
| EAN | 0634457464599 |
| Release Date | December 9, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 6 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Zebraa |
|---|---|
| Sanatci | Aa |
| Cikis tarihi | 2016-12-08 |
| EAN/UPC | 0634457464599 |
| Label | Fire Talk |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRE TALK RECORDS LPFTK101 |
| EAN | 0634457464599 |
| Release Date | December 9, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 6 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.