Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Colemine Records CLMN244LP |
| EAN | 0674862661855 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,002
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Bad News |
|---|---|
| Sanatci | Frazer, Aaron |
| Cikis tarihi | 2024-09-20 |
| EAN/UPC | 0674862661855 |
| Label | Colemine |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Colemine Records CLMN244LP |
| EAN | 0674862661855 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.