Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLEMINE CLMN211 |
| EAN | 0674862660476 |
| Release Date | May 5, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺945
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Help Me To Understand |
|---|---|
| Sanatci | Frazer, Aaron & the Harlem Gospel Travelers |
| Cikis tarihi | 2023-05-05 |
| EAN/UPC | 0674862660476 |
| Label | Colemine |
| Format | 12in |
| Tur | Blues / Gospel |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLEMINE CLMN211 |
| EAN | 0674862660476 |
| Release Date | May 5, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.