Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HOPELESS HR69031 |
| EAN | 0790692690312 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,767
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | We Don't Have Each Other |
|---|---|
| Sanatci | West, Aaron & the Roaring Twenties |
| Cikis tarihi | 2023-10-20 |
| EAN/UPC | 0790692690312 |
| Label | Hopeless |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HOPELESS HR69031 |
| EAN | 0790692690312 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.