Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CAVSAS CVSA4.1 |
| EAN | 0694536563513 |
| Release Date | March 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 4 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,154
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Devastaciones Bajo El Fulgor Del Vacmo |
|---|---|
| Sanatci | Ab'bhau |
| Cikis tarihi | 2023-03-17 |
| EAN/UPC | 0694536563513 |
| Label | Cavsas |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CAVSAS CVSA4.1 |
| EAN | 0694536563513 |
| Release Date | March 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 4 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.