Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VINYL PASSION CLASSICAL VPC85251 |
| EAN | 8712177064571 |
| Release Date | January 22, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 9 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,144
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Carmina Burana |
|---|---|
| Sanatci | Orff, Carl |
| Cikis tarihi | 2015-01-22 |
| EAN/UPC | 8712177064571 |
| Label | Vinyl Passion Classical |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VINYL PASSION CLASSICAL VPC85251 |
| EAN | 8712177064571 |
| Release Date | January 22, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 9 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.