Ek Bilgi
| Label | CONCORD RECORDS UNUK7253811.1 |
|---|---|
| EAN | 0888072538115 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,324
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Haunting |
|---|---|
| Sanatci | Original Soundtrack |
| Cikis tarihi | 2024-10-04 |
| EAN/UPC | 0888072538115 |
| Label | Concord Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CONCORD RECORDS UNUK7253811.1 |
|---|---|
| EAN | 0888072538115 |
| Release Date | October 4, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.