Ek Bilgi
| Label | VINYL PASSION IMT5045253.1 |
|---|---|
| EAN | 8719039002306 |
| Release Date | September 14, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 321 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,479
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vertigo - OST |
|---|---|
| Sanatci | Original Soundtrack |
| Cikis tarihi | 2017-09-14 |
| EAN/UPC | 8719039002306 |
| Label | Vinyl Passion |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | VINYL PASSION IMT5045253.1 |
|---|---|
| EAN | 8719039002306 |
| Release Date | September 14, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 321 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.