Ek Bilgi
| Label | SONY MUSIC ENTERTAINMENT SNYB2826451.1 |
|---|---|
| EAN | 0198028264518 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,279
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Taste |
|---|---|
| Sanatci | Oscar and the Wolf |
| Cikis tarihi | 2024-10-25 |
| EAN/UPC | 0198028264518 |
| Label | Sony Music Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative / Indie Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | SONY MUSIC ENTERTAINMENT SNYB2826451.1 |
|---|---|
| EAN | 0198028264518 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.