Ek Bilgi
| Label | MACK AVENUE 673203115118 |
|---|---|
| EAN | 0673203115118 |
| Release Date | March 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 9 mm · 697 g |
| Weight | 697 g |
| Discs / Records | 3 |
₺6,107
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Time For Love: the Oscar Peterson Quartet - Liv |
|---|---|
| Sanatci | Oscar Peterson |
| Cikis tarihi | 2022-03-11 |
| EAN/UPC | 0673203115118 |
| Label | Mack Avenue |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | MACK AVENUE 673203115118 |
|---|---|
| EAN | 0673203115118 |
| Release Date | March 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 9 mm · 697 g |
| Weight | 697 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.