Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD RECORDS 088807229792 |
| EAN | 0888072297920 |
| Release Date | November 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,747
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Genie of the Keys: the Best of Korla Pandit |
|---|---|
| Sanatci | Pandit, Korla |
| Cikis tarihi | 2022-11-25 |
| EAN/UPC | 0888072297920 |
| Label | Concord Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CONCORD RECORDS 088807229792 |
| EAN | 0888072297920 |
| Release Date | November 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.