Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CIRCUIT CIRC5 |
| EAN | 3481575337505 |
| Release Date | December 13, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,097
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Slipper |
|---|---|
| Sanatci | Paper Hats |
| Cikis tarihi | 2019-12-13 |
| EAN/UPC | 3481575337505 |
| Label | Circuit |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CIRCUIT CIRC5 |
| EAN | 3481575337505 |
| Release Date | December 13, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.