Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602448432223 |
| Release Date | May 26, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 193 × 195 × 20 mm · 1.13 kg |
| Weight | 1.13 kg |
| Discs / Records | 5 |
₺5,048
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Ring Ring |
|---|---|
| Sanatci | Abba |
| Cikis tarihi | 2023-05-19 |
| EAN/UPC | 0602448432223 |
| Label | Universal |
| Format | 12in |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602448432223 |
| Release Date | May 26, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 193 × 195 × 20 mm · 1.13 kg |
| Weight | 1.13 kg |
| Discs / Records | 5 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.