Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 3591642 |
| EAN | 0602435916422 |
| Release Date | August 27, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,377
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | You Gotta Pay the Band |
|---|---|
| Sanatci | Abbey Lincoln, Stan Getz |
| Cikis tarihi | 2021-08-27 |
| EAN/UPC | 0602435916422 |
| Label | Decca |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 3591642 |
| EAN | 0602435916422 |
| Release Date | August 27, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.