Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LIVE HERE NOW IMT8341245.1 |
| EAN | 5060483412450 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 9 mm · 864 g |
| Weight | 864 g |
| Discs / Records | 3 |
₺5,749
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Lexicon of Love Live |
|---|---|
| Sanatci | Abc |
| Cikis tarihi | 2023-10-27 |
| EAN/UPC | 5060483412450 |
| Label | Live Here Now |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LIVE HERE NOW IMT8341245.1 |
| EAN | 5060483412450 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 9 mm · 864 g |
| Weight | 864 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.