Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY 060244522731 |
| EAN | 0602445227310 |
| Release Date | August 4, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 322 × 322 × 21 mm · 1.50 kg |
| Weight | 1.50 kg |
| Discs / Records | 1 |
₺8,323
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Lexicon of Love |
|---|---|
| Sanatci | Abc |
| Cikis tarihi | 2023-08-04 |
| EAN/UPC | 0602445227310 |
| Label | Mercury |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY 060244522731 |
| EAN | 0602445227310 |
| Release Date | August 4, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 322 × 322 × 21 mm · 1.50 kg |
| Weight | 1.50 kg |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.