Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS SVAT7709495.1 |
| EAN | 6430077094956 |
| Release Date | August 13, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Completely Vulgar |
|---|---|
| Sanatci | Abhorrence |
| Cikis tarihi | 2021-08-13 |
| EAN/UPC | 6430077094956 |
| Label | Svart Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS SVAT7709495.1 |
| EAN | 6430077094956 |
| Release Date | August 13, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.