Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WESTERN VINYL WV155LPC1 |
| EAN | 0751937438410 |
| Release Date | June 15, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,081
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Love At Low Speed |
|---|---|
| Sanatci | Shook, Abram |
| Cikis tarihi | 2017-06-15 |
| EAN/UPC | 0751937438410 |
| Label | Western Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WESTERN VINYL WV155LPC1 |
| EAN | 0751937438410 |
| Release Date | June 15, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.