Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WESTERN VINYL WEST129LP |
| EAN | 0751937432814 |
| Release Date | May 11, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,970
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Landscape Dream |
|---|---|
| Sanatci | Shook, Abram |
| Cikis tarihi | 2015-05-07 |
| EAN/UPC | 0751937432814 |
| Label | Western Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WESTERN VINYL WEST129LP |
| EAN | 0751937432814 |
| Release Date | May 11, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.