Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EPIC 5107641 |
| EAN | 5099751076414 |
| Release Date | May 11, 2009 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,072
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Highway To Hell |
|---|---|
| Sanatci | Ac/Dc |
| Cikis tarihi | 2009-05-07 |
| EAN/UPC | 5099751076414 |
| Label | Epic |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | EPIC 5107641 |
| EAN | 5099751076414 |
| Release Date | May 11, 2009 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.