Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0194397255614 |
| Release Date | November 13, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 31 mm · 382 g |
| Weight | 382 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,367
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Power Up |
|---|---|
| Sanatci | Ac/Dc |
| Cikis tarihi | 2020-11-13 |
| EAN/UPC | 0194397255614 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0194397255614 |
| Release Date | November 13, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 31 mm · 382 g |
| Weight | 382 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.