Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EPIC 5107711 |
| EAN | 5099751077114 |
| Release Date | May 11, 2009 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 31 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,045
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Razors Edge |
|---|---|
| Sanatci | Ac/Dc |
| Cikis tarihi | 2009-05-07 |
| EAN/UPC | 5099751077114 |
| Label | Epic |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EPIC 5107711 |
| EAN | 5099751077114 |
| Release Date | May 11, 2009 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 31 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.