Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EPIC E80210 |
| EAN | 0696998021013 |
| Release Date | November 20, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,072
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fly On the Wall |
|---|---|
| Sanatci | Ac/Dc |
| Cikis tarihi | 2020-11-20 |
| EAN/UPC | 0696998021013 |
| Label | Epic |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EPIC E80210 |
| EAN | 0696998021013 |
| Release Date | November 20, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.