Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EPIC 5107661 |
| EAN | 5099751076612 |
| Release Date | May 11, 2009 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 360 g |
| Weight | 360 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,251
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | For Those About To Rock We Salute You |
|---|---|
| Sanatci | Ac/Dc |
| Cikis tarihi | 2009-05-07 |
| EAN/UPC | 5099751076612 |
| Label | Epic |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EPIC 5107661 |
| EAN | 5099751076612 |
| Release Date | May 11, 2009 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 360 g |
| Weight | 360 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.