Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EPIC 88875034841 |
| EAN | 0888750348418 |
| Release Date | November 28, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 330 × 330 × 8 mm · 571 g |
| Weight | 571 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,436
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rock or Bust |
|---|---|
| Sanatci | Ac/Dc |
| Cikis tarihi | 2014-11-27 |
| EAN/UPC | 0888750348418 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EPIC 88875034841 |
| EAN | 0888750348418 |
| Release Date | November 28, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 330 × 330 × 8 mm · 571 g |
| Weight | 571 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.