Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA SNYL887344.1 |
| EAN | 0196588734410 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 15 × 315 × 315 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
₺4,600
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At River Plate (50th Anniversary Gold Color Vinyl) |
|---|---|
| Sanatci | Ac/Dc |
| Cikis tarihi | 2024-09-27 |
| EAN/UPC | 0196588734410 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA SNYL887344.1 |
| EAN | 0196588734410 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 15 × 315 × 315 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.