Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CAPITOL 060244505639 |
| EAN | 0602445056392 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 337 g |
| Weight | 337 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,067
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Community Spirit |
|---|---|
| Sanatci | Academic |
| Cikis tarihi | 2022-04-23 |
| EAN/UPC | 0602445056392 |
| Label | Capitol |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CAPITOL 060244505639 |
| EAN | 0602445056392 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 337 g |
| Weight | 337 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.