Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG 405053871467 |
| EAN | 4050538714678 |
| Release Date | February 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,279
Stokta yok
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 4 (Feat. Myles Kennedy and the |
|---|---|
| Sanatci | Slash |
| Cikis tarihi | 2022-02-11 |
| EAN/UPC | 4050538714678 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG 405053871467 |
| EAN | 4050538714678 |
| Release Date | February 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.